Personální agentury

Představujeme důvěryhodné personální a pracovní agentury působící na českém pracovním trhu.

Ověřené personální agentury:

ManpowerGroup, s.r.o.

Manpower je jednou z nejdéle působících společností v oblasti personálních služeb v ČR. Americká firma vznikla již v roce 1948 a první českou pobočku založila v roce 1991. Manpower se měsíčně stará o personální a mzdovou agendu 8500 zaměstnanců, které dosazuje na pozice více než tisícovky tuzemských klientů. V České republice má proto společnost už 25 poboček.

Mezi klienty Manpower patří například IBM nebo Škoda Auto, takže můžete být snadno ve spojní s úspěšnými firmami. Díky široké síti svých poboček po celém světě, zde můžete hledat také práci v zahraničí. Manpower expandoval na všechny kontinenty a před několika lety dohromady evidoval přes 4300 poboček. Výběr pracovních příležitostí je tedy veliký.

Vedle samotného hledání pracovníků se Manpower zabývá hodnocením a výběrem pracovníků, školením a poradenstvím v personální oblasti.  

 

logo personalní agentura Trenkwalder

Trenkwalder a.s.

Už tři desítky let jsme důvěryhodným partnerem na současném trhu práce. Naší výhodou jsou zkušenosti a poznatky, které jsme získali přirozeným růstem z rakouské rodinné společnosti až po evropský koncern. Naši konzultanti jsou schopni navrhnout inovativní personální řešení téměř pro všechny odvětví. 

Vedoucí postavení na trhu práce ve střední Evropě, úzce spolupracující síť mezinárodních poboček a také znalost regionálních trhů  jsou důvody, díky kterým jsme  se stali strategickým partnerem mezinárodních, ale i středních a malých společností, které očekávají efektivnost a transparentnost ve všech procesech. 

V databázi společnosti Trenkwalder evidujeme 200 000 kandidátů. V současné době zaměstnáváme 55 tisíc  lidí v 15-ti tisících podnicích. Působíme ve více než 300 pobočkách v 17 evropských zemích. Koncernové standardy v klíčových oblastech a integrovaný management kvality neustále zvyšují úroveň našich služeb.


AGENTURA PLUS, s.r.o.logo personalní agentura Agentura plus

AGENTURA PLUS s.r.o. byla založena v roce 1999 a patří nejstabilnějších firmám na trhu práce v ČR. Hlavní činnost je zaměřena na poskytnutí komplexních personalních služeb. Především pak dodavatelská služba, tzv. outsourcing, personální leasing, dočasná pracovní pomoc - temporary help, mzdová a personální agenda - payroll, vyhledávání a výběr pracovníků - recruitment. 

Nejvyšší firemní hodnotou je spolehlivost a otevřenost vůči zákazníkům s důrazem na profesionalitu bez ohledu na velikost a obor činnosti zákazníka. Co se týká našich pracovníků, klademe důraz na pracovitost, flexibilitu a dodržování všech zákonných předpisů a norem.

V minulosti jsme spolupracovali a nadále spolupracujeme se stovkami firem, od drobných živnostníků až po nadnárodní společnosti. Jsme profesionálové ve svém oboru s bohatými zkušenostmi. Jestli jste se rozhodli pro spolupráci se společností AGENTURA PLUS s.r.o., jsme přesvědčeni, že budete spokojeni.

 

A-Profes, s.r.o.

Personální agentura působí na od roku 1996. Především firemním zákazníkům poskytuje personální služby v oblasti náboru a vyhledávání vhodných zaměstnanaců. Testování většiny uchazečů provádí pomocí vlastních psychologickýc testů. Za cíl si klade rychlý a kvalitní výběr správného zaměstnance jak z hlediska kvalifikace tak z heldiska charakterového. Zájemci z řad uchazečů o práci jistě uvítají širokou nabídku práce. Zejména pak v regionech Prahy a Brna.


Personal Consult s.r.o.

Na trh práce vstoupila naše personální agentura v roce 1994 s cílem pomoci firmám při vyhledání nových zaměstnanců a pomoci zabezpečit jejich další personální požadavky (např. školení zaměstnanců, personální audit společnosti, psychologické služby). Jednotlivcům nabízíme pomoc při hledání práce formou bezplatné registrace v naší databázi uchazečů o nové zaměstnání a samozřejmě bohatý výběr z aktuální nabídky práce. Naše personální agentura působí zejména v regionech Královehradeckého, Pardubického, Libereckého, Středočeského kraje a kraje Vysočiny. Nabídky práce se však objevují i z dalších krajů.  
Krédem personální agentury je profesionalita, osobní přístup a diskrétní jednání všem zúčastněným stranám.

PeoplePoint s.r.o.

Personální agentura PeoplePoint s.r.o. pokrývá pracovní nabídky z celé Moravy. Nabízíme profesionální a bezplatné zprostředkování personálních služeb. Snažíme se vždy o individuální přístup ke každému z Vás, protože jsme přesvědčeni, že dělat věci jiným způsobem je v dnešní době cesta k dosažení úspěchu. Víme, že Vy představujete úspěch naší firmy. Bez Vás bychom nedosáhli budoucích vizí. Proto svoji práci děláme s nadšením.

Zaměřujeme se nejenom na aktuální potřebu práce v důsledku nezaměstnanosti, ale i na dlouhodobou aktivní spolupráci, díky níž budete mít stále otevřené dveře k Vaší kariéře. Mezi naše klienty se řadí velké nadnárodní společnosti a stejně tak i tradiční české podniky. Budeme rádi, když se i Vy stanete dalším z našich spokojených klientů.

HAYS

Personální agentura Hays Czech Republic působí na českém trhu od ledna roku 1998. Od samého začátku poskytuje profesionální služby především ve vyhledávání vedoucích pracovníků pro obchodní a průmyslové společnosti. Pomocí specializaci jednotlivých divizí na konkrétní segment pracovního trhu a profesionálním službám patří personální agentura Hays k lídrům pracovního trhu v ČR. 
Péče o zákazníky a důraz kladený na kvalitní proškolení konzultantů dovoluje zástupsům společnosti Hays udržovat dlouhodobé obchodní vztahy s předními společnostmi a organizacemi z veřejného sektoru. Společnost vyhledává pracovníky na hlavní i dočasný pracovní poměr.
 
V mezinárodním měřítku patří personální agentura Hays mezi vedoucí společnosti v oboru lidských zdrojů a získávání specialistů. Cílem vedení společnosti je budovat značku, kterou by zákaznící spojovali s kvalitou poskytovaných služeb v oblasti personalistiky. V celosvětovém měřítku má společnost HAYS více jak 5 tis. odborných personálních konzultantů. Tento počet dává velké předpoklady naplnit potřeby a nároky tisiců klientů po celém světě.

Hlídač nabídek

Po přihlášení si můžete nastavit vlastní hlídač nabídek.
Zaregistrujte se

Vyhledat nabídku

Načítání počtu nabídek práce

Hledat

Katalog zaměstnavatelů Katalog firem

Rychlé a bezpečné platby

Ověřené personální agentury