Nápověda

Níže najdete napovědu a odpovědi na nejčastější dotazy

Jak se registrovat na serveru Jobtop?

Registrace je jednoduchá a zabere Vám maximálně 1 až 2 minuty, formulář pro uchazeče o práci je ZDE

Obrázek ukazuje vzor vyplněného formuláře

Obrázek Formulář registrace uchazeče o práci na Jobtop.cz

Proč bych se měl registrovat?

Registrací zvýšíte svojí šanci na získání atraktivní práce. Můžete si nastavit hlídání nabídek práce dle Vaších požadavků. Pokud uložíte si uložíte svůj životopis na uživatelský účet, může Vás vyhledat zástupce zaměstnavatele nebo personální agentury a následně Vás kontaktovat. Nemusíte nabídky zaměstnavatelů příjmout a můžete si vybírat. Napříkald podle platu a pracovních podmínek. 

Je registraci na Jobtop.cz zdarma?

Ano, za registraci na personálním webu Atraktivní-prace.cz se nic neplatí. Pro uchazeče jsou všechny služby zcela zdarma.

Jak mohu kontaktovat zaměstnavatele?

Pokud zaměstnavatel neuvede v inzerátu o nabidce práce kontaktní telefon nebo e-mail, můžete ho kontaktovat prostřednictvím fomuláře pod inzerátem.

Mám si na uživatelský vložit životopis?

Ano, určitě vložte na uživatelský účet životopis a motivační dopis, mnohonásobně zvyšujete šanci, že si Vás všimne některý zaměstnavatel nebo personalní agentura. 

Jak dlouho trvá odpověď, pokud odešlu životopis zaměstnavateli?

Bohužel na většinu nabídek odpovídá několik desítek uchazečů. Nelze proto spoléhat, že se vám vždy zaměstnavatel nebo zástupci personální agentury ozve. Vetšinou po odeslání životopisu príjde ihned automatická odpověď, že pokud Vás vyberou budou Vás kontaktovat. Výběrové řízení může obvykle dva týdny, případně může některý z původně vybraných uchazečů místo odmítnout a může Vás zaměstnavatel kontaktovat zpětně po mnohem delší době.    .  

Jak mám na nabídky práce odpovídat? 

Doporučujeme do kontaktního formuláře napsat, že reagujete na nabídku práce zveřejněnou na personálním webu Atraktivní-prace.cz (zaměstnavatel má zpětnou vazbu) a že máte vážný zájem se o nabídku práce ucházet. Na důkaz vážného zájmu posíláte v příloze motivační dopis a životopis a že věříte, že je Vaše nabídka zaujme a budete se těšit na případnou odpověď a pozvání na osobní pohovor.  

Hlídač nabídek

Po přihlášení si můžete nastavit vlastní hlídač nabídek.
Zaregistrujte se

Vyhledat nabídku

Načítání počtu nabídek práce

Hledat

Katalog zaměstnavatelů Katalog firem

Rychlé a bezpečné platby

Ověřené personální agentury